RO EN RU

Intrare in sistem
Memorizează mă
Aţi uitat parola?
FEEDBACK
Nume
Telefon
Intrebare

jlc-group.com pe Facebook
JLC

*URGENT!* Corporatia JLC GROUP angajeaza manager de vanzari
in departamentul de relatii economice externe

Responsabilitati:
- dezvoltarea canalului de vanzari de export al corporatiei;
- cautarea si atragerea de noi clienti pe potentiale piete de export;
- management operational si suport vanzari;
- monitorizarea si analiza pietelor produselor de export ale corporatiei;
- implementarea planului de vanzari.

Cerinte
- in prioritate - prezenta pasaportului bulgar si cunoasterea limbii acestei tari;
- studii medii profesionale sau superioare;
- abilitati de comunicare si cunoastere a unei limbi straine;
- utilizarea sigura a PC-ului si a programelor de birou;
- disponibilitate pentru eventuale deplasari de afaceri;
- experienta in vanzari de export este dezirabila.

Noi oferim:
- angajare oficiala si pachet social complet;
- nivelul ridicat al salariului;
- lucru cu norma intreaga (5 zile pe saptamana);
- posibilitatea de dezvoltare continua, dobandirea de noi experiente si cresterea carierei.

<*> Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail aparabina @ jlc.md

Compania SA "JLC" are nevoie de:

>>>  m. Chisinau, Moldova:

- Muncitori in sectia de producere
- expeditor produse alimentare
- conducator auto cat. 'C'
- electrician auto
- hamal
- administrator de sistem
e

- programator 1C

- seful atelierului de compresoare

- dispecer pentru eliberarea produselor finite

- reglator in fabricarea produselor alimentare

- sudor pentru sudare electrica si cu argon - experienta de lucru: necesara

- operator masina de frezat

- instalator de echipamente pentru intreprinderile din industria alimentara

- electrician pentru intretinerea instalatiilor electrice

Soferi cu transport propriu de la 2 tone
Telefon: 069002811

Candidatii interesati, expediati CV pe adresa: careers@jlc.md / Telefon: 022 52-35-08 (sectia cadre)